Muži: Chanovice - Doubravice

17.02.2013 20:35

Chanovice - Doubravice 5:1 (2:0) Branky domácích: Polena Michal 3, Jirka Šulc, Ondra Srb

Chanovice začali tento duel s nerozehraným soupeřem velmi dobře a po deseti minutách vedli brankou Jirky Šulce, který se dobře orientoval v pokutovém území a zavěsil. I nadále byli Chanovice lepším týmem, velmi dobře fungovala spolupráce Michal Polena, Jakub Klásek a Jirka Šulc. Hosté sporadicky kontrovali, obrana domácího týmu hrála vša téměř bezchybně.Do konce poločasu zvýšil elitní střeelec domácího týmu Michal Polena na 2:0. Druhý poločas začali domácí vlažněji a hosté se dostali do několika dobrých příležitostí. Měli však vychýlenou mušku, nebo jejich pokusy eliminoval brankář Soukup. Domácí po výborné kombinaci a nahrávce Matěje Kláska na Michala Polenu zvýšili na 3:0. Poté hosté snížili na 1:3, když jim rozhodčí ještě upřel pokutový kop po ruce domácího hráče. Závěr utkání už dohrávali domácí v pohodě. Na 4:1 zvýšil kapitán mužstva Ondra Srb z penalty a potěšil tak pokladníka mužstva. Konečný účet zápasu stanovil Michal Polena. Velmi dobrou zrávou pro všechny je opravdu povedený výkon všech dorostenců, kteří v utkání nastoupili.