Muži Mochtín B - Chanovice

19.10.2012 12:36

Mochtín B - Chanovice 2:1 (0:1) Branka Chanovic - vlastní po střele Jardy Prýmase

Celý první poločas mělo mužstvo z Chanovic územní převahu, ale vytvořené šance jsme nedokázali proměnit. Zejména při zahrávání standardních situací jsme dominovali a nebezpečně ohrožovali branku domácích. Bohužel při nás tentokrát nestálo štěstí a ani ta nejvyloženější šance tam nespadla. Zároveň jsme v prvním poločase přišli o stopera Ondru Skuhravého, který po souboji špatně dopadnul na zem a poškodil vazy v rameni.  Uchytila se tak pouze střela střídajícího dorostence Jardy Prýmase, která změnila tečí domácího hráče svůj směr a skončila v brance domácích. Druhý poločas jsme začali trochu zakřiknutě a domácí nám vsítili gól po rychlé kombinaci z pravé strany, kdy první křížnou střelu dokázal ještě brankář Chanovic vyrazit, ale proti dorážce již neměl šanci. Za několik minut vsítili domácí druhý gó po standardní situaci a ataku na našeho brankáře v malém vápně. A tak zatímco se náš brankář svíjel na zemi, domácí hráč pohodlně hlavou doklepával odražený míč do prázné branky. Od této chvíle začal být zápas velmi nervózní, neboť  v hráčích hostujícího týmu se zakořenila ublíženost. Čím více se chýlil závěr zápasu, tím větší jsme měli převahu, jenže nám chyběl klid v zakončení a i ty nejvyloženější šance zůstaly nevyužity. Po zahrátí rohového kopu jsme nastřelili břevno domácích a v poslední minutě náš hráč tváří v tvář nedokázal usměrnit míč hlavou mimo brankáře. Ko konci zápasu dostal hostující hráč červenou kartu poté, kdy fyzicky napadl našeho hráče po odpískání. I zde se rozhodnutí arbitra  můžeme divit, neboť se asi trochu zaobalila pravá příčina vyloučení tohoto hráče. Jinak by tento hráč pravděpodobně nedostal pouze podmíněný trest a to i v případě, že se jednalo o dorostence.  Za stejný "úlet" dostal náš hráč Vojta Klásek v souboji se Sušicí B 4 zápasy nepodmíněně. Zápas jsme však nedotáhli do bodového zisku hlavně z důvodu nulové střelecké produktivity, chybí nám v zakončení klid a  sebevědomí. Věříme, že následující zápas v domácím prostředí bude jiný.