Muži: Sušice B - Chanovice

02.04.2013 10:19

Sušice B - Chanovice 1:4 (0:3)  Branky: 64´ Imrich Varga - 3´ a 62´ Ondřej Srb, 19´ a 26´ Michal Polena

ŽK: 0 : 3. ČK: 1 : 1 - 45´ Jaroslav Sachr - 45´ Milan Šedivý

Chanovice přijely na hřiště jednoho z nejsilnějších týmů okresního přeboru. Ihned od počátku začaly provádět hluboký presing, který domácím vůbec nesvědčil. Zatímco domácí hráli až moc profesorsky, hosté byli v útočné fázi velmi nebezpeční. Ihned ve 2.minutě utkání obdržel krásnou přihrávku za obranu Ondra Srb od Honzy Šebka a s přehledem proměnil. I nadále měli Chanovice více ze hry a neustále atakovaly branku domácích. V 19.minutě se na hranici šestnáctky uvolnil Michal Polena, v klidu se podíval a obstřelem zamířil do pravé šibenice, 0:2. A to ještě nebylo vše, ve 26.minutě krásně uvolnil Michala Polenu Milan Šedivý a chanovický ostrostřelec se v tváří v tvář domácímu brankáři nemýlil. Do konce poločasu si hosté vytvořili ještě několik slibných šancí k přečíslení, které však nedokázali dotáhnout do konce. Domácí se v první půli vůbec nedostali k ohrožení hostující branky, když záběh domácího útočníka za obranu vyřešil včasným výběhem brankář Hermanschak. Ve druhé půli nastoupily obě mužstva o deseti, když na konci první části obdrželi červenou kartu hráči Sachr a z chanovického mužstva  Šedivý. Sušice se do hostujícího mužstva zakousla a snažila se výsledek utkání zvrátit. Zejména rychlí krajní záožnící dělali hostujícímu týmu potíže a do pokutového území hostů se snášelo mnoho centrů, které však domácí nedokázali přetavit v branku. V 62.minutě byl odměněný za hlubké napadání Ondra Srb, který se zmocnil míče v pokutovém území soupeře, zachoval klid, obešel i domácího brankáře a zvýšil již na 4:0. Ke cti domácího týmu je nutno říci, že hrál až do konce s vysokým nasazením a byl ve druhém poločase lepším mužstvem.  Po 2.minutách se podařilo Sušici agilním Vargou snížit na 1:4. Poté mohli chanovičtí ještě zvýšit na 5:1, když střelu Šebka vytáhl vynikajícím zákrokem brankář domácích na břevno a zlikvidoval i umístěnou střelu Michala Poleny. Domácí poté zahazovali jednu šanci za druhou, když chanovickým postupně docházely síly, na stavu zápasu se však již nic nezměnilo.