PU3 Chanovice - Nepomuk

05.08.2019 16:22

Radim Šiška

PU3: Chanovice - Nepomuk 4:10 (2:8)

Ve třetím přípravném utkání jsme v rámci soustředění přivítali tým z Nepomuku, který hraje krajský přebor. Nám se především v prvním poločase nechtělo nebo nešlo moc běhat a mladí rychlonozí hosté nás trestali především protiútoky a střelami, na které měli moře času. Hrozivé skóre 0:8 v závěru poločasu zkorigovali Michal Polena a Václav Zoubek, Pepa Polena předtím trefil břevno. Ve druhém poločase jsme znovu inkasovali po standartce, na 4:9 pak snížili hlavou Ondra Skuhravý a dorážkou vlastní střely Michal Polena. Bohužel další chyba pak znamenala desátý gól v naší síti a pěknou ostudu.

Branky: M.Polena, V.Zoubek (M.Polena), O.Skuhravý (V.Zoubek), M.Polena (L.Černohorský)

Sestava: Skuhravý L. – Šulc, Prýmas, Pavlovský, Ziolek, Šebek, Polena J., Petřík, Zoubek, Merašický, Polena M.